IDEI FELLÉPŐINK

TANKCSAPDA
Tankcsapda
A Tankcsapda azon kevés rendszeresen koncertező hazai zenekarok közé tartozik, akik nem csak itthon, hanem már számos európai országban is sikeresek. Egyedülálló hangzásvilágával és tartalmas dalszövegeivel a magyar zenei élet kiemelkedő pontját képezi, mely mind a mai napig mit sem veszített népszerűségéből.
A Tankcsapda üzletileg is sikeres vállalkozás, saját üzleti modellel, kanyarokkal és útkereséssel kerültek 2017 tavaszán a Forbes magazin címlapjára. A zenekar lemezeladásban és több százezres koncert-látogatottságával is a legsikeresebb hazai előadók táborát erősíti, dalaikon generációk nőttek és nőnek fel a mai napig is. Több rekordot is felállítottak, volt időszak, amikor az első tizennégy helyet birtokolták a MAHASZ eladási listáján. A debreceni rockbanda mára a műfaj elvitathatatlan magyarországi éllovasa.
Mérlegük 30 év alatt tizennégy soralbum, három koncertlemez, négy könyv és három turnéfilm, begyűjtve az összes lehetséges szakmai díjat, úgy mint Arany Zsiráf, EMeRTon, Fonogram, Artisjus, vagy a Viva Comet. Lemezeik egytől-egyig többszörös platina státuszt értek el. A legutóbbi, ’Dolgozzátok fel!’ című dupla albumuk, a nagy várakozást követően bombasztikus sikerrel alig három hónap alatt hétszeres platinalemez lett.
A Tankcsapda a rendszerváltás-kori zenekarok közül a legeredetibb és egyben legsikeresebb. A klubkoncertektől a nagyszínpadokig nincs olyan helyszín, ami ne adott volna otthont teltházas Tankcsapda bulinak. A Kisstadion, a Syma csarnok, a Sziget Fesztivál Tankcsapda napján megjelent több mint 35 ezer rajongó, vagy a 2017-ben immár tizenegyedik alkalommal szervezett Főnix csarnokos koncert rekordnak számító mérföldköve.
A rock’n’roll trió történetének talán legsikeresebb korszaka 2012-től indult. Sidlovics Gábor Sidi érkezésével a dalszerzés is felfrissült, a legendás dalok mellé egyre több új rock sláger született. Új albumaikkal az elmúlt években megismert zenei korszakok és stílusok szinte mindegyikét megidézik a balladisztikus daloktól, a gyors és dallamos rock és punk témákon át, a heavy metál hangzásig.
Forrás: A Tankcsapda zenekar hivatalos honlapja – www.tankcsapda.com
Cloud9+
A Cloud 9+ zenekar 2013 januárjában jelent meg a ‘Supernova’ című számukkal, ami a magyar rádióknál és a YouTube-on is nagy sikert aratott. A zenekarra felfigyelt a legnevesebb magyar zenei kiadó a Magneoton, akik szerződést ajánlottak az öt tagú fiatal csapatnak.
A zenekar sajátossága, hogy az élőhangszeres rock/hiphop zenét ötvözik az elektronikus drum and bass és dubstep elemekkel. Feszes dob és basszus alapok, effektelt gitárok és masszív elektronikus hangminták jellemzik a Cloud 9+ zenei alapját. A zenekar két frontembere pedig dallamos énektémákkal és dinamikus rappel adja meg a zenekar sajátosságát.
Tagok:
Szivák Zsolt – ének
Skeeny Boy – ének
Biksi Gábor – basszusgitár, szintetizátor
Tóth Bertalan – gitár, szintetizátor
Koller Márk – dob, samples

COLORSTAR
Colorstar
A ColorStar egy magyar elektronikus zenekar. A formáció Magyarországon az elsők között ötvözte az elektronikus party zene különböző irányzatait a pszichedelikus, gitáralapú poprockkal. Koncertjeik összművészeti eseménynek is tekinthetők, ugyanis a zene mellett rendszerint nagyszabású vizuális
elemeket is beépítenek produkciójukba.
A zenekar tagjai:
Keleti András – gitárok, ének
Máté Szabolcs – billentyűk, sampler
Sándor Dániel – dob
Somogyi Ferenc – basszusgitár
Szalay Péter – gitárok, vokál

GANXSTA ZOLEE ÉS A KARTEL
Ganxsta Zolee és a Kartel
A magyarországi gengszter-rap mozgalom legismertebb együttese. A nyugati példákkal ellentétben, színesebb zenei alátét kíséri az utcalányok szolgáltatásainak igénybevételéről szóló számok egész sorozatát. A csapat frontembere Ganxsta Zolee, valódi neve Zana Zoltán, beceneve Döglégy magyar rapper, dobos, előadóművész és színész. Magát a lányos anyukák rémálmának és az ország hírhedt megmondójának nevezi.
Ganxsta Zolee és a Kartel albumok
• Egyenesen a gettóból (1995)
• Jégre teszlek (1997)
• Argentin tangó (1998)
• Helldorádó (1999)
• Rosszfiúk (2000)
• Pokoli lecke (2001)
• Gyilkosság Rt. (2002)
• Greatest sHit (2003)
• Szabad a gazda (2004)
• X – Jubileumi Koncertalbum (2005)
• Isten, Család, Sör (2007)
• Amikor már azt hitted, hogy vége (2009)
• Hatalmat a népnek! (2012)
• Ganxsta Tribute (2015)
• K.O. (2017)

HŐSÖK
Hősök
BIOGRÁFIA
A Hősök rap csapata 2001-ben alakult és azóta aktív szereplője a magyar zenei életnek. A korai Szóhisztéria, Nyelvtan és Klasszik lemezek megalapozták az underground ismertséget, majd miután a műfaj népszerű lett, emelni tudták ők is a szintet. A Négy Évszak, Érintés és Raplife albumok, a nagyközönség felé nyitás céljából is készültek.
Ekkor már zenekari felállás kíséri Ecküt és Menthát – de megmaradt az alap dj-set Gozth-al. Az OSG-k fejlődésével együtt nőtt a csapat, s a hiphop stílus felé mindig alázattal fordultak. A Hősök dalok hangulata széles skálán mozog: a Mindörökké vagy a Szó fel éppúgy a csapat emblémája, mint az Utolsó vasárnap vagy a Lepörög a Film. Élő fellépéseik hangulatosak, lüktetőek, legyen szó kis klubbuliról, vagy nagykoncertről.
A Hősök csapata
Baranyai ’Eckü’ Dániel – rap
Ozsváth ’Mentha’ Gergely – rap
Komjáti ‘Mr.JoeKer’ Ádám – zenei alapok
Nagy ‘Dj Gozth’ Zsolt – dj
A Hősök zenekari felállása
Baranyai ’Eckü’ Dániel – rap
Ozsváth ’Mentha’ Gergely – rap
Szélinger Anna – vokál
Bodnár Balázs – billentyű
Kolonics Máté – dob
Kéri Kolos – basszusgitár
Siffel István – gitár
Hóbor Bence – trombita
• 2002
o Hősök – Szóhisztéria
o Hősök – A Nyugat nem enged – maxi
• 2003
o Hősök – Nyelvtan
o Hősök & Minimal Project – Tiszta szívvel – maxi
o Hősök: Mindörökké – Maxi – Warner Magneoton
• 2004
o Brash VS. Joeker – Magyar Hiphop Remixek
• 2005
o Mentha – Áldozat – EP
o Hősök Raprezent Westprém City Allstarz – album
• 2006
o Gruppen Family – G-pont – album
• 2007
o Mentha – Ismerd meg az énemet – album
o EcküPixaKombó – Kúperteszt – album
• 2008
o Hősök – Klasszik
• 2009
o Hősök – Betűzdel – maxi
o Mr. Joeker – The Inside Man – EP
• 2011
o Hősök – Négy évszak
Forrás: Hősök zenekar hivatalos honlapja – www.hosok.hu

INTIM TORNA ILLEGÁL
Intim Torna Illegál
Intim Torna Illegál
Az Intim Torna Illegál 2010-es megalakulása óta hazánk egyik kedvenc koncertzenekara, a klub- és fesztiválélet egyik legenergikusabb produkciója, amely mély gondolatokat tálal fülbemászó slágerekbe csomagolva, melyekből a Vágjál lyukat a kádba egyenesen szlogen lett, de a Mennyország kapuján át a Köszönöm szépen-ig vagy az idei Feltettem a polcra a szívemet-ig számos dal megjárta a rádiós slágerlisták tetejét. Képviselték már Magyarországot Európa legrangosabb showcase-eseményén, a Eurosonic fesztiválon. A megújult zenekar a 2017-es Köszönöm szépen EP dalait is beépítve 2018-ban egy egységes albummal jelentkezett Élni jöttünk címmel, melyről legutóbb decemberben a BÚÉK című filmben is hallható Minden kedden című dalhoz készült a filmvígjátékhoz kapcsolódó videoklip. A fizikai formátumban, MOL-kutaknál kapható album nemrégiben aranylemez lett. A zenekar mindezt megünnepelendő 2019-ben vadonatúj fényekkel és egy vadonatúj, a Hibátlan című dallal is megajándékozza rajongóit határon innen és túl a rengeteg klasszikus sláger mellett.
Tagok:
Dorogi Péter – ének, gitár
Gálos Ádám – dob
Nádasdi János – ütőhangszerek, rap
Bikali Sándor – basszusgitár
Spotify: https://spoti.fi/2GTUhcd
YouTube: https://bit.ly/2IszMFW
Instagram: https://bit.ly/2BLSinq
Facebook: https://bit.ly/2x69Eep
Kiemelt események
- 2011 – a Hipnotizőr király című ITI-himnusz a Fonogram Magyar Zenei Díj jelöltjeként „Az év magyar dala” kategóriában indulhatott
- 2012 – a zenekar Magyarországot képviselte Európa legrangosabb showcase-eseményén, a hollandiai Eurosonic fesztiválon
- 2012 – a Kísérlet című album single-je, A mennyország kapujában több hétig vezette a Petőfi Rádió toplistáját
- 2012 – a Hipnotizőr király című dal a SZÉP-kártya televíziós reklámzenéjeként is hallható
- 2013 – az Intim Torna Illegál a MOL Bringaprogram arca lett
- 2014 – a teltházas koncertek és turnék mellett a zenekar játszhatott az Arctic Monkeys vagy az Iron Maiden előtt is
- 2014 – A számon a szívem című dal lett a Tusványosi Nyári Egyetem himnusza, mely azóta is a fesztivál emblematikus dala
- 2015 – az Örökké című dal, mely az ITI egyik legnagyobb slágere, az MTVA Duna csatornáján bemutatott Egynyári kaland című sorozat főcímdala lett. Ugyancsak ekkor indult útjára a Balatoni nyár című magazinműsor a közszolgálati adón, melynek főcímzenéjét a zenekar frontembere, Dorogi Péter jegyzi.
- 2016 – az átalakult ITI Nem adom fel című dala videoklipjét Tunéziában vette fel
- 2017 – A Köszönöm szépen, jól vagyok című dal az előző év kedvencének számító tévés sorozat, az Egynyári kaland második évadának záró dala lett
- 2018 – a Minden kedden című dal a Goda Krisztina által rendezett BÚÉK című filmvígjáték betétdala lett: az ehhez készített klip vezette fel a filmpremiert is
Diszkográfia https://spoti.fi/2GTUhcd
Albumok
Cirkusz (2010)
Kísérlet (2012)
Mindenkinek igaza van (2014)
Élni jöttünk (2018)
Kislemezek
Hipnotizőr király
ITI (angol nyelvű)
Vágjál lyukat a kádba
A mennyország kapujában
Felhő fenn az égen
Számon a szívem
Örökké
Nem adom fel
Köszönöm szépen, jól vagyok
Hibátlan
Videoklipek https://bit.ly/2IszMFW
Hipnotizőr király
Albérletem
Vágjál lyukat a kádba
A mennyország kapujában
Felhő fenn az égen
Mindenkinek igaza van
Nem szalad el
Az időtlenség kora
Nélküled
Nem adom fel
Köszönöm szépen, jól vagyok
Feltettem a polcra
Minden kedden

IRIE MAFFIA
Irie Maffia
Irie Maffia BIO
A 2005-ben alakult Irie Maffia rövid idő alatt az egyik legjobb magyar koncertzenekarrá nőtte ki magát, mára a fesztiválok nagyszínpadain és a legnagyobb klubokban láthatjuk őket országszerte. De játszottak már Robbie Williams, Wiz Khalifa és Snoop Dog előtt is. Nem csoda, hiszen a reggae, hiphop, rock és funk határait egymásba mosó banda igazi supergroup: nem csak a 4 frontember – Sena, Columbo, Kemon és Busa -, de a mögöttük álló zenekar is jócskán letett már a hazai és a nemzetközi zenei élet színpadára.
Az Irie Maffia népszerűségét olyan mérföldkövek is bizonyították, mint a 2013-ban megjelent Nagyon jó lesz lemez bulislágerei, a 2016-ban a Sziget himnuszának választott Easy As One Two Three, vagy a Bajnok című számuk sikere – ez utóbbi nemcsak a hazai sportolók körében vált népszerűvé, hanem a Bátor Tábor 15 éves Behind the Clouds kampányának is része volt.
A 2017/18-as évben a zenekar kezdeményezésére Wake Up című új slágerük egy különleges kampány címadója lett: a Semmelweis Egyetemmel, az Apáczai Csere János Gimnáziummal és az Országos Mentőszolgálattal összefogva az ország gimnáziumait járják és ezidáig már több, mint 1000 diákot tanítottak meg a hivatalos újraélesztési protokollra.

JETLAG
Jetlag
Jetlag Story
2016 nyarán egy egészen új, addig ismeretlen, mégis jól beazonosítható zenekar jelent meg Magyarország légterében. A Jetlag electropopja hamar a rádiós lejátszási listák élén landolt, és a csapat a legnagyobb klubokban, fesztiválokon kapott leszállási engedélyt.
A zenekart 2016-ban alapította Molnár Tamás és Czoller Bence, akik bő egy évtizedes zenei múltjuk során korábbi zenekaraikkal , majd egy tucat zenei díjjal, toplista dalaikkal, teltházas koncertjeikkel, több milliós nézettségű videó klipjeikkel már bizonyítottak.
A Jetlag már a bemutatkozó koncertjével megtöltötte az Akvárium kishallját. Egy olyan produkciót tettek a színpadra, amely megszólalásában és látványban is egyedülálló és újszerű is itthon. A koncerteken 6 tagúvá bővült zenekar élő produkciójával játszott már a legmenőbb hazai fesztiválokon (Sziget, Volt, Strand, Campus, SZIN, FEZEN), a Főváros legnépszerűbb helyein (Budapest Park, Barba Negra Track, Akvárium, A38) és a kultikus vidéki klubszínpadokon is.
Extra produkcióként szerepeltek az X Faktorban, később a Nagy-Szín-Pad! tehetség bemutatójában láthattuk őket, és már 2018-ban Petőfi zenei díjra jelölték őket. Dalaikat kiemelt rotációban játssza a Petőfi rádió épp úgy, mint a vidéki csatornák, így folyamatosan ott vannak a rádiós lejátszási listák élmezőnyében. 2019 januárjában 3 dallal szerepeltek a magyar rádiós top 40 slágerlistán, ahol Égen át című daluk már 44 hete a top 10-en belül mozgott. Ők jegyzik a 2018-as Strand Fesztivál himnuszát is, mely 40 hete a top 40-et erősíti.
Klipjeik a kezdetektől fogva rotációban pörögnek a legnézettebb zenei tévéken (MTV, Music Chanel, Sláger Tv). Forgattak Videót Izlandon, sarki fényben Berlinben, egy egykori kémbázis tetején, de Kínában, a szivárvány hegyek között is. Dalaikban és klipjeikben is olykor, direkt módon,, máskor metaforikusan jelenik meg a repülés, vagy annak szinonimája. A bulikon tematikus vizuállal, látvánnyal dramaturgiailag is utalnak arra, hogy a néző nem csupán egy koncertre, mint inkább repülőútra vált jegyet.

NEW LEVEL EMPIRE
New Level Empire
A vokálos, modern dance stíluson nyugvó New Level Empire egy live act formáció, mely hangszeres megoldásokkal, így gitárral, billentyűvel és elektromos dobbal hivatott életre kelteni az elektronikus zenét. 2013 őszén állt össze a banda jelenlegi formája.
A zenekar alapítója és dobosa, az underground és mainstream techno dj; Nyújtó Sándor „Newl”, billentyűse és egyben a poppalettán tevékenykedő, dalszerzőként dolgozó; Krajczár Péter „Krash”, dj-je az egyedi stílust képviselő Mayer Petra „Shizuka”, akit a Petőfi rádió lemezlovas nőjeként ismerhetünk, frontembere pedig a rock alapokon nevelkedett, akusztikus projektjét is dédelgető dalszerző-szövegíró-énekes-gitáros Ujvári Zoltán Szilveszter „Zola” személyében.
A banda tagjai a hazai popélet különböző területeiről érkeztek, így – saját bevallásuk szerint – talán pont ebben rejlik az izgalmas csapatmunka. Első közös stúdiómunkájuk eredménye a „The last one”, mellyel bekerültek a Dal 2014 c. műsorba és egészen a döntőig meneteltek. A dalt 2014 októbertől, az országos és nagyobb rádiók (Class FM, Music FM, Petőfi) kiemelt rotációba helyezték, a klipet pedig a zenei tv csatornák is (VIVA TV, One Music Channel) játszották.
2014 tavaszán jelent meg a „Wanna get over” daluk és a hozzátartozó klip. Nyáron a Magyar Kézilabda Szövetség felkérte a zenekart, hogy készítse el a 2014-es Női Kézilabda Európa-bajnokság dalát. A kézilabdás lányoknak és a szurkolóknak írt „Hold your hands so high” októberben debütált. A zenekar májustól folyamatosan koncertezett a nyári szezonban, ősszel pedig befejezték első nagylemezük munkálatait.
A Dal 2015 műsorba a „Homelights” c. dalukkal jelentkeztek, mely bemutatkozó nagylemezük címadója is egyben. 2015 tavaszán aztán debütált „Son of the Sun” daluk, melyben a Kelemen Kabátban frontembere; Szerecsenkirály is közreműködik. A dal a tavalyi SZIN hivatalos fesztiváldala lett! 2016-ban következett a Valahol, mely az év legjátszottabb magyar dalává vált, illetve még ebben az esztendőben megjelent a Szerteszét, ami ismét nagy radiósláger lett. 2017-es első kislemezük, a Hallod Látod Érzed, áprilisban került kiadásra.
Időközben csatlakozott a zenekarhoz Seprényi Fanni, aki basszusgitár fronton tölti be a szerepet és Sabina, aki zongorajátékával és énekhangjával színesíti a produkciót. Folyamatosan járják az országot elektronikus és akusztikus műsorukkal egyaránt, idén pedig a Fonogram különleges fellépőjeként is láthatta őket a közönség.
Nyújtó Sándor “Newl” (dobok)
Krajczár Péter “Krash” (billentyűk)
Ujvári Zoltán Szilveszter “Zola” (vokál, gitár)
Seprényi Fanni (basszusgitár)
Tóth Szabina ‘Sabina’ (zongora, vocal)

PADDY AND THE RATS
Paddy and the Rats
A Paddy and the Rats nevű ír punk rock kocsmazenét játszó miskolci zenekart, ír művészneveket használó magyar fiatalok hozták létre a 2000-es évtized végén. Az első felállásban Paddy O’Reilly (dalszerző, énekes; polgári nevén Oravecz Kristóf) zenélt Vince Murphyvel (basszusgitár; polgári nevén Takács Péter) és Joey MacOnkay-val (elektromos gitár; polgári nevén Maczonkai Géza) 2008- tól. Később csatlakozott hozzájuk Seamus Connelly (dob, polgári nevén Pongrácz Balázs), Sonny Sullivan (harmonika) és Sam McKenzie (hegedű, ír síp, skót duda, mandolin; polgári nevén Szabó Sándor Balázs). A zenekar zenéjében az ír és a kelta népzene motívumait ötvözi a punk rockkal, bár néhol megjelennek orosz, cigány és polka elemek is.
2010-ben jelent meg első albumuk, a Rats on Board, ami nem csak Magyarországon, de külföldön is óriási sikert aratott. Emellett a Celtic Rock kelta-rock portálon elnyerték a második és a harmadik helyezést az év zenekara és lemeze szavazásán. 2010-ben ők voltak a legtöbbet letöltött magyar zenekar az iTunes-on. 2011 tavaszán jelent meg második albumuk, a Hymns For Bastards, melyet a jól táncolható jiges ritmusok jellemeznek.
2008 óta már több száz koncerten vannak túl, külföldön és belföldön is egyaránt játszanak, aminek következtében egy masszív rajongótábor jött létre. Az elmúlt években több magyar fesztiválon (Hegyalja Fesztivál, Campus, Szin, EFOTT, Pannónia Fesztivál, VOLT Fesztivál) is részt vettek és bejárták fél Európát (Németország, Franciaország, Olaszország, Ausztria, Svédország, Dánia, Szlovákia stb.).
2011. április 17-én telt házas koncertet tartottak az A38 Hajón, majd tavasszal országos lemezbemutató turnét tartottak.
2012 áprilisában Sonny Sullivan kivált a zenekarból, helyét Bernie Bellamy (polgári nevén Babicsek Bernát) vette át.
Tagok
• Paddy O’Reilly / Oravecz Kristóf – ének, akusztikus gitár (2008-tól)
• Vince Murphy / Takács Péter – basszusgitár (2008-tól)
• Joey MacOnkay / Maczonkai Géza – elektromos gitár, háttérvokál (2008-tól)
• Seamus Connelly / Pongrácz Balázs – dobok háttérvokál (2008-tól)
• Sam McKenzie / Szabó Sándor Balázs – hegedű, ír síp, skót duda, mandolin (2008-tól)
• Bernie Bellamy / Babicsek Bernát – harmonika, háttérvokál (2012-től)

ZAPOROZSEC
Zaporozsec
Egy átlagos nyári délután volt. A legenda szerint éppen fociztunk. Ekkor jött az ötlet: „Csináljunk zenekart!” Megkapó spontaneitás. Így csak nagy dolgok kezdődnek. „Csináljunk!” Beszáll, indít, egyes, gáz…
Azóta is robogunk, a kocsiban a dalaink szólnak, visszük őket „ezer tájon át”. Nem sietünk, élvezzük az utazást. Mégis sok helyen megfordultunk már. 2015-ben az első albumon Mr. Gorskyval az űrben kalandoztunk, jártunk a Holdon, voltunk a Marson, lelógattuk a lábunk a világ peremén, de volt, hogy parányi atomok körül körözve kutattuk a szerelem mibenlétét.
2018-ban feltettük a második lemezt. Ez volt a Pixelek. Kaleidoszkóp szemű lányok, Éjjeli pillangók és Movie Starok társaságában úgy éreztük ez a túra már inkább egy őrült trip. Ebben a fergeteges forgatagban kellett újra rátalálnunk darabjaira hullott önmagunkra. Rájöttünk, hogy ez már nem sétakocsikázás. De itt vagyunk, suhanunk, ha akarod téged is felveszünk, és gurulunk a „végtelenbe és még tovább”.
Díjak, jelölések és egyebek:
/2015/ Fonogram díj “év felfedezettje” kategóriájában – jelölt
/2016/ Nagy-Szín-Pad tehetségmutató verseny – résztvevő
/2019/ Fonogram díj “év hazai alternatív vagy indie-rock albuma vagy hangfelvétele” – jelölt
Megjelent nagylemezek:
/2015/ Sok Szerencsét, Mr. Gorsky!
/2018/ Pixelek
Újdonság:
/2019/ Te vagy egyedül

A Buliaréna lemezlovasai
A buliaréna lemezlovasai
Péntek (éjféltől):
MarkWell
Komlósi Gyuri
KelemenDJ
Szombat (01:30-tól):
MarkWell
Aaron
Áky
Aaron
Az idei év már a 13. évem az elektronikus zenei bugyraiban. Ezen – nem kevés – idő alatt számtalan kiskőrösi és környékbeli rendezvényen volt szerencsém megkísérelni átadni gondolataimat, a hozzám legközelebb álló zenékről hangjegyek formájában, a szórakozni vágyóknak.
Az elektronikus zene világán belül az ízlésem meglehetősen sokrétű, a deep house mély lüktetéseitől, a melankolikus electronic-on át, a vidám house muzsikáktól egészen a lüktető, ropogó ütemekig terjed. Sőt, ez gyakorlatilag minden nap egyre szélesebb és tágabb körű.
Szettjeimet minden esetben dominálja a basszusok mellett az élő hangszerek „megjelenése”, valamint jellemzően kedvelem a vocal-t tartalmazó zenéket.
Összességében: abban hiszek, hogy a változatosság mindig és minden esetben gyönyörködtet!
Facebook: www.facebook.com/aarondjofficial/
Mixek: www.mixcloud.com/djaaron_/
Áky
Eddigi egész életét követte a zene és annak szeretete. Zenéléssel, mint sokan mások az iskolai tanulmányok alatt kezdett el foglalkozni, 92-93-ban iskolai és házibulikon ekkor még legfőképp funky és hip-hop zenéket pakolva.
Első elektronikus zenei élménye a keceli Club Koronához fűződik, ’95 környékén megmozdult valami, innentől kezdve lett megszállottja e zenei irányzatnak. Az évek során sok kapcsolatra tett szert a zene kapcsán, sok helyen megfordult.
Saját kisebb bulikkal Blazee-val ill. Robbie-val karöltve, majd a nagyszerű ötlet, egy afféle egésszé formálni az eddigi befektetett munkát. 2004 január 1-től kezdve indítja el a South Session sorozatot melynek keresztapja Shabaam. Főleg Kiskőrösön tevékenykedik. 2005-ben a djmixes.hu oldalnál tevékeny taggá válik, így ismeri meg Bertán keresztül az akkor még csak szárnypróbálgatásait élő Jóképű Klubot és a szervező / dj-t Balakrishnan-t is.
2006 májusára már egyenértékű tag ebben a csapatban is és minden egyes buliban rezidens szerepet töltött be, eközben saját sorozatát is felügyelve lesz egyre elismertebb a magyar partyszcénában. Részt vett már olyan rendezvényeken, mint pl. a keceli New Generation Fesztivál vagy a Necromany Jótékonysági est is. Az egyes bulikon olyan nevekkel játszott eddig, mint Andro, Snake Sedrick, Yvel&Tristan, Add2Basket, Moonline…
2007-2008-ban már a Jóképű Klubbal a kecskeméti BlingBling Nights falai között tevékenykedik. Elmaradhatatlan a karrierjéből a nyári éjszakák felejthetetlen open air bulijai amit Kiskőrös és környékén szokott megrendezni. 2008-ban a South Session-nal is rezidenciára talál.
A soltvadkerti Retro 2 Club ad otthont, a mát több mint 4 éves produkciónak Joshic segédletével. 2009 augusztusa mérföldkő az életben a Keceli Club Korona residense lesz Joshic-kal karöltve ahol olyan nevekkel játszott, mint Anthony Collins,
Marco Carola, Raresh, Cassy, Sascha Dive, Nick Curly, etc…. 2010-től pedig a Badgirls team mellett a Club rezidense. 2016-tól rendszeres fellépője (csapattagként) a Badgirls & Friends buliknak.
KelemenDJ
KelemenDJ munkássága közel 15 éves múltra tekint vissza. Tevékenységét a Magyar Lemezlovas Egyesület (DJ Szövetség) tagjaként látja el. Az elsősorban az R’n’B stílust képviselő, de más zenei műfajokat is széles körűen ismerő KelemenDJ számos fesztiválon, klubban és céges rendezvényen dolgozik rezidens dj-ként.Többek között: Hírös7 Fesztivál Kecskemét, Országos Rétes- és Gasztronómiai Fesztivál, Kiskőrösi Szüret és Szlovák Nemzetiségi Napok – Madeira Cafe, Jet Caffe – BS Plastic Kft., Material-Plastik Kft., Poli-Farbe Vegyipari Kft., Király Pék és Társa Bt. céges rendezvényei. Mindezek mellett KelemenDJ-t számos esküvőre kérik fel, hiszen a lemezlovas feladatain túl a rendezvény hangosítását és fénytechnikai feladatait is ellátja.
Komlósi Gyuri
Hol is kezdjem? 25 év, az 25 év a pult mögött. Csak a stílusomat annyi körülmény határozta meg, amiről könyvet lehetne írni. Igyekszem minden egyes rendezvényemen precízen, stílusosan és igényesen kiszolgálni azokat, akik megtisztelnek bizalmukkal. Szerencsére – lehetséges, hogy épp az előzők miatt – nem szenvedek hiányt felkérésekből.
Ugyanolyan energiával vetem bele magam a funky világába, ahogyan a retro, vagy épp a sláger house dimenzióiba. Mind az egész életemet, mind pedig a dj szettjeimet is a pörgés határozza meg. Terjedelmi okokból abba nem szeretnék belemenni, hogy hány helyen zenéltem, viszont annyit garantálhatok, hogy a Kiskőrös Feszten a szabadidőpark fülledt estéjén fergeteges hangulatot gerjesztek.
MarkWell
Mindig is a zene világában éltem, komolyabban 16 éves korom óta dj-skedek. Tanulmányaimat is a zene világában folytatom, fény- és hangtechnikát tanulok. A Deep House, Electro Dance Music (EDM), House, Tech House és a lájtosabb Techno stílusokat kedvelem… és kedvelik a “bulihőseim”, az elektronikus zene világában. Idén 4. éve járom az ország kisebb-nagyobb klubjait és fesztiváljait egyedül, vagy csapattal. 2017-ben a Budapesti Corvin Tető és az Erasmus Life Budapest vitt a Tech House és a Techno csodálatos világába. Zenéltem a Fehértone Fesztiválon, a BMW Találkozón és sok vidéki nagyvárosban (Debrecenben, Székesfehérváron, Pécsen, Veszprémben is).